Met andere ogen
MET ANDERE OGEN
Twee weken staat het werk van onze lokale kunstenaar, Gerrit Terpstra, in de Haghakerk. Een expositie rond het verhaal van Kaïn en Abel, dat hij al een aantal jaren geleden gemaakt heeft. Zijn kunstenaarsblik laat ook de kijker weer met nieuwe ogen naar dit verhaal kijken. Van 11 tot en met 24 mei is er een expositie, die elke doordeweekse ochtend van 9.30 uur tot 10.30 uur te bezoeken is. Ook donderdagavond 21 mei is de expositie open van 19.30 tot 21.00 uur.
Gerrit Terpstra is zelf ook op sommige momenten aanwezig, om zijn werk toe te lichten of je als kijker uit te dagen zelf het verhaal met andere ogen te ontdekken. Daarnaast zijn er een aantal activiteiten rondom de expositie. Op dinsdag 12 mei is er een Bijbelstudie over de tekst zelf. Op vrijdag 15 mei laten we ons prikkelen door de verbeelding van Gerrit Terpstra. En op vrijdag 22 mei laten we onze eigen creativiteit (in woord of beeld) de vrije loop.
Loop vooral eens even binnen!
Agenda
Talma State
vr 19 jun 2026 om 15.30 Heilig AvondmaalHaghakerk
zo 21 jun 2026 om 9.30 Heilig AvondmaalAnders Vieren - The Leonard Cohen Story
zo 28 jun 2026 om 10.30Haghakerk
zo 28 jun 2026 om 10.30 Anders Vieren, koffiedrinkenHaghakerk
zo 05 jul 2026 om 9.30 KoffiedrinkenWebsite
Samen maken we de website en onze Facebookpagina up-to-date en levendig!Daar hebben we hebben we jullie inbreng bij nodig. Heeft u/ heb jij een bericht voor deze website? Een mooie foto, of moet er iets gewijzigd worden?
Stuur dan je bericht in een mail naar: scribaatheeg@gmail.com