De kerk tijdens Corona
Update: 21-02-2022
Van harte welkom in de kerk!
Vanaf zondag 25 februari heffen we vrijwel alle beperkingen rondom het kerk-zijn op. Uiteraard vragen we u wel om rekening met elkaar te houden. Geef elkaar de ruimte, zeker achterin de kerk. In de voorste helft van de kerk geven we alle zitplaatsen vrij. In de achterste helft houden we nog wel de anderhalve meter aan, zodat ook voor wie zich onzeker voelt over de coronasituatie de kerk een veilige plek kan zijn.
Ook voor andere ontmoetingen geldt dat daar weer alle gelegenheid toe is. Zo gaat Moetsje en Ferbine weer van start en zullen we ook andere bijeenkomsten oppakken. Ook bij deze gelegenheden geldt: anderhalve meter hoeft niet meer, maar we geven elkaar wel de ruimte.
Er wordt tijdens de dienst helaas niet gecollecteerd, maar bij de uitgang staan de 'ponkjes' voor een gift voor diaconie of kerk. Meer informatie over de collectedoelen vindt u in It Trijelûk.
Viert u digitaal mee en wilt u thuis een gift overmaken? Hieronder vindt u de rekeningnummers.
Bankrekening Protestantse Gemeente te Heeg (Kerk) | NL44 RABO 0337 0017 07 |
Bankrekening Diaconie | NL60 RABO 0334 7520 86 |
Adventskalender
Agenda
Haghakerk
zo 26 mrt 2023 om 10.30 5e Zondag VeertigdagentijdNederlandse les Oekraine Heeg
do 30 mrt 2023 om 19.30Haghakerk
zo 02 apr 2023 om 9.30 PalmzondagHaghakerk
do 06 apr 2023 om 19.30 Witte DonderdagTalma State
vr 07 apr 2023 om 15.30 Goede VrijdagWebsite
Samen maken we de website en onze Facebookpagina up-to-date en levendig!Daar hebben we hebben we jullie inbreng bij nodig. Heeft u/ heb jij een bericht voor deze website? Een mooie foto, of moet er iets gewijzigd worden?
Stuur dan je bericht in een mail naar: websitepknheeg@gmail.com